Sme SLOVSTAV GROUP. Sme stavebníci, makači a pracanti, ktorí svojimi rukami postavili už kade-čo a ktorí majú kopec energie a chuti pracovať ďalej.

Držíme sa hesla: „Bez dobre odvedenej práce, nie sú koláče“, preto pracujeme najlepšie ako vieme. Je pre nás kľúčové, aby naša práca prinášala úžitok a potešenie klientom a zároveň bola našou najlepšou vizitkou.

V tíme máme ostrieľaných harcovníkov, ktorí majú kopec skúseností, ale aj mladšie ročníky, ktoré u nás získavajú a postupne si cibria stavbárske zručnosti. Makáme v súlade s najvyššími technickými i technologickými štandardmi, pravidelne sa školíme, vzdelávame a sledujeme aktuálne trendy v stavebníctve.

Naša práca je pestrá, a to nás na nej baví najviac. Venujeme sa výstavbe v jej najrôznejších podobách – od malých chatiek a rodinných domov až po bytové domy a inžinierske stavby, a to v štádiu hrubá stavba, holodom alebo projekt na kľúč. Okrem realizácie samotnej výstavby spracovávame aj projektové dokumentácie, stavebné rozpočty, čiastkové cenové ponuky a ponúkame aj zemné/ výkopové práce.

Spolupracujeme so skvelými obchodnými partnermi a dodávateľmi stavebných materiálov alebo špecializovaných profesií. Dokážeme s nimi individuálne diskutovať o konkrétnych projektoch, hľadať výhodné cenové riešenia a napokon nájsť ten najvhodnejší variant pre klienta.

Sme SLOVSTAV GROUP. Sme stavebníci, makači a pracanti. A máme kopec energie a chuti stavať aj pre Vás.

Zemné a výkopové práce

Väčšina stavieb sa zväčša nezaobíde bez zemných, či výkopových prác. A aj na tie sme špecialisti!

Disponujeme fungel novými bágrami značky KOMATSU a profesionálne vyškolenými a ochotnými strojníkmi. Sme schopní zrealizovať všetky typy zemných prác – od výkopu základov, cez prípojky inžinierskych sietí až po veľké odkopy ťažkým pásovým rýpadlom.

Vďaka našim partnerským firmám ponúkame aj odvoz, dovoz, prepravu a predaj sypkých materiálov.